sobota, 20 kwietnia 2013

New, new, new...Kalendarzowa wiosna jest już od miesiąca, choć do nas przyszła dopiero w ubiegłym tygodniu. Nie wiem jak Wy ale na mnie wiosna działa bardzo pozytywnie. Rano wstaje pełna sił witalnych, a w głowie pełno pomysłów co można zrobić w taką piękną słoneczną pogodę. I szklanka zaczyna być do połowy pełna. Wiosna zawsze kojarzy mi się ze zmianami i to pozytywnymi. W szafie robię porządki, wyciągam wiosenne, cieńsze i kolorowe rzeczy. Zaczynam ubierać się bardziej kolorowo. Wraz z nadejściem wiosny w mojej szafie pojawiło się kilka nowych kolorowych ciuchów, bez których nie wyobrażam tego sezonu. Mam nadzieje, że już niebawem będę mogła podzielić się z Wami stylizacjami z nowymi zdobyczami.


 

 

3 komentarze:

 1. love the fun printed pants. like the hot pink top too. Thank you for visiting my blog and for the sweet thoughts. Would you like to follow each other. just let me know and I followed instantly.

  Xo
  Sam
  http://fabulouspetite.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za komentarz;)

  follow?

  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. wiosna,która można nawet nazwać latem tak pięknie już jest :)a te pastelowe spodnie świetne pozdrawiam http://szafaminia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń